Kokybiškų prekių grąžinimas

Įsigydami prekes turite keturiolika dienų, per kurias nuo prekės įsigijimo ir apmokėjimo gavimo, galite susigrąžinti pinigus. Taip pat galite pakeisti nusipirktus daiktus analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos ar modelio.

Reikėtų įsidėmėti, kad galite pasinaudoti prekių grąžinimo teise, tik tuomet, jeigu jūsų įsigytas daiktas nebuvo naudojamas, yra nesugadintas, nepraradęs prekinės išvaizdos  su originaliomis etiketėmis ir pirkėjas turi daikto pirkimą iš pardavėjo įrodančius dokumentus. Taip pat nurodyti grąžinimo priežastį ir nuotraukas įrodančias pažedimus jei prekė buvo sugadinta pristatymo metu. Prekė turi būti grąžinama su originalia pakuote.

Prekės nėra grąžinamos ar keičiamos jeigu prekė buvo užsakyta atskiru žodiniu ar raštišku susitarimu siunant tam žmogui specialų užsakymą: pakoreguotą dydį; kitą spalvą; nestandartinių išmatavimų ir kitos korekcijos, kurios prašomos Kliento pageidavimu.

Prekes galima grąžinti siunčiant šiuo adresu:

Neringa Bagdonavičienė

Dariaus ir Girėno g. 149

Vilnius LT-00189

Siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Dėl platesnės informacijo ar kilus klausimams apie grąžinimą prašome teirautis: info@nodesign.lt

_____________________________________________________

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytų prekių galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

madingi gražūs moteriški drabužiai rūbai apranga suknelės marškinėliai megztiniai džemperiai marškiniai moterims internetu nodesign parduotuvė
NODESIGN drabužiai moterims internetu
Kontaktai

Mados namai

Gedimino pr. 52, Vilnius LT-01110
Įm.k. 303046550
PVM kodas LT100007739516

info@nodesign.lt

Sekite mus
Greitas apsipirkimas
Loading
Registracija atjungta
X